Actie banner

Bijeenkomsten van HCC NO-Brabant en Nijmegen

Deel dit artikel

,

geen foto beschikbaar

 

De bijeenkomsten van onze regio zijn als volgt:

's-Hertogenbosch: Sociaal Cultureel Centrum De Helftheuvel, Helftheuvelpassage 115, 5224 AC 's-Hertogenbosch, elke 3e vrijdag van de maand is onze Linuxmiddag van 14:00 uur tot 16:30 uur. Gastheer is Paul de Bruijn in zaal 7a, elke 3de vrijdag in De Helftheuvel: 14.00 tot 16.00 uur Apple-club gastheer Kees Orij in zaal 7b.
Op de vierde vrijdagmiddag hebben we ook inloop middag voor computerproblemen en zal Arie van Berkel regelmatig een interessant onderwerp behandelen.
Elke 4de vrijdag van de maand onze themamiddag van 14:00 tot ca. 16:30 uur.
Gastheer is Wim de Bruijn
Nijmegen: Wijkcentrum Hatert, Couwenbergstraat 22
6535 RZ Nijmegen, elke 1e dinsdag van de maand 10:00 uur tot 12:00 uur de Senioren Academie.
Gastheer is Rob Haarman.

Wie de lokatie Nijmegen wil bezoeken doet er verstandig aan de nieuwsbrief te lezen of contact op te nemen met Rob Haarman (rob.haarman@hccnet.nl)

Bij onze bijeenkomsten in Nijmegen en 's-Hertogenbosch zijn we sterk afhankelijk van de inzet (en wensen) van onze leden. Leden die zich op enige wijze actief inzetten voor onze club noemen wij kernleden. Deze mensen kunnen wij altijd gebruiken. Geef u a.u.b. op bij de secretaris of bij één van onze lokatie coördinatoren.


Met vriendelijke groeten,
namens Bestuur HCC NO-Brabant en Nijmegen,
Rob Lamers, webmaster

'Meld je aan voor de nieuwsbrief' van HCC!amsterdam

'Abonneer je nu op de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze activiteiten!'

Aanmelden